Tarımsal Sulama Sayacı

Canlı yaşamının temeli olan su, tartışılmaz bir hayat kaynağıdır. Ne yazık ki; temel ihtiyacımız olan “su” kaynakları zamanla azalmakta ve tüm dünya su kıtlığını şiddetli bir şekilde yaşamaktadır. 
Aslında bir “su fakiri” olan ülkemizde; su ve sulamanın etkin ve verimli kullanılmaması, artan nüfusu hızla gelişen sanayi, suya olan ihtiyacımızı her geçen gün artırmakta ve su kaynaklarının korunması ile suyun etkin kullanılması için yasal önlemler alınmaktadır. 
ORMAN ve SU İŞLERİ BAKANLIĞI 7 Haziran 2011 tarih ve 27957 sayılı resmi gazetede yayınlanan “DSİ Yer Altı Suyu Ölçüm Sistemleri Yönetmeliği” ile yer altında çekilen ve çekilecek olan suyun ölçülmesi ve kontrol altına alınması yasal zorunluluk altına alınmıştır. 
EUROMET Ltd. Şti. Sulama Birlik Kooperatiflerimizin daha önce yaşadığı sorunları referans alarak; 
– Boşa akan suyun kayıt altına alınması, 
– Adil bir şekilde suyun paylaşımı ve tahsilatının sağlanması, 
– Özellikle birliklerde – kooperatiflerde ödeme yapmayan birkaç üyeden kaynaklanan sulama sorununun, ödemesini zamanında yapan diğer üyeleri mağdur etmesinin önüne geçilmesi, 
– İstenirse uzaktan okuma-açma-kapama ile takip ve anında müdahale imkanının sağlanması,
– Özel yazılım ve donanımla müşteriye özgü sayaç ve okuma sistemleri gibi özel çözümler sunmaktadır.
EUROMET Ltd. Şti.’nin teknolojik altyapısı, tecrübeli kadrosu, sorunların çözümü için sulama ile ilgili kurum kuruluşların hizmetine sunulmuştur:
 – Ön Ödemeli Uzaktan Okumalı, Açmalı-Kapamalı Su Sayacı Sistemleri 
– Ön Yüklemeli Su Sayacı Sistemleri 
– Uzaktan Okumalı Mekanik Su Sayacı Sistemleri  
-Tarımsal Sulamaya Uygun Mekanik Su Sayacı Sistemleri 
Uygun Metot uygulayarak, ülkemizdeki sulamanın etkin bir şekilde kullanılması, aynı zamanda yasal zorunlulukların yerine getirilmesi ve Sulama Birlikleri Kooperatiflerinden gelen talep-öneriler doğrultusunda geliştirilen, Avrupa Birliği, Orman ve Su İşleri Bakanlığınca onaylı saçlarımızla siz çiftçilerimizin ve ülkemizin hizmetinizdeyiz.

TEKNİK DETAY

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.